Privatumas ir slapukų politika

Privatumo politika

Šioje Privatumo politikoje paaiškiname, kokius asmens duomenis mes renkame, kaip juos tvarkome bei saugome, teikdami savo siūlomas prekes ir paslaugas. Tai apima informaciją, surinktą ne internetufizinėse parduotuvėse arba gautą klientams internetu prisijungus prie svetainės www.igis.lt.

Ši Privatumo politika taip pat taikoma mūsų tiksliniam turiniui, įskaitant internetinius pasiūlymus ir produktų bei paslaugų reklamą.

Mes tvarkome šias Jūsų asmens duomenų kategorijas tokiais tikslais:

1. Naršymas mūsų Svetainėje

Slapukai

Jums prisijungus prie www.igis.lt interneto svetainės, užtikrinti kokybišką Jūsų lankymąsi, reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, siunčiami į Jūsų tinklo naršyklę ir išsaugomi Jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės kietajame diske.

Jums, pirmą kartą apsilankius mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytame tinklalapyje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos. Svetainėje naudojamų slapukų tikslas yra užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų puslapiu, jo funkcionalumą ir efektyvumą.

Slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi www.igis.lt interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Vadovaudamiesi teisės aktų reikalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsų asmens duomenų atskleidimui bei neteisėtam jų panaudojimui. Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais, nei šioje politikoje nurodytais tikslais.

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Informacija apie Jūsų naudojamą naršyklę, kai lankotės mūsų Svetainėse, Jūsų IP adresas ir įrenginio adresas, spustelėtos nuorodos.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes naudojame slapukus duomenims apie Jus tvarkyti, kai lankotės mūsų Svetainėse. Mes analizuojame surinktus duomenis, kad galėtume savo patirtį pritaikyti Jums.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų sutikimas, kai spustelite „Sutikti“ mūsų svetainėse esančioje Slapukų leidimo priemonėje. Kai kuriais atvejais ir visada, kai tai leidžia įstatymai, remdamiesi Jūsų veiksmais laikysime, kad sutinkate su slapukų naudojimu.

Jūs bet kada galite pakeisti savo slapukų nuostatas, pakeisdami savo naršyklės nuostatas.

2. Pirkimas / sutikimas su paslauga

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, gimimo data, el. pašto adresas, telefono numeris, lojalumo kortelės numeris, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, Jūsų užsakymo vykdymo informacija ir kiti asmens duomenys, kuriuos savo noru pateikiate mums.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes apdorojame asmens duomenis, kad pateiktume Jūsų užsakytas prekes ar paslaugas, įskaitant užsakomų prekių pristatymą.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus.  Jei per 5 (penkerius) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Mes naudojame šią informaciją Jūsų užsakymui ar bet kuriai kitai Jūsų užsakytai paslaugai vykdyti (sutarčiai vykdyti).